“Kareņinu laulātais pāris“
Nodaļas no Ļ. Tolstoja romāna “Anna Kareņina“

Pasākuma datums
16.04.2018 19:00
Vienas biļetes cena
12-30
Vieta:
Dailes teātris
16. aprīlī uz Dailes teātra skatuves
pirmizrāde
” Kareņinu laulātais pāris”

Nodaļas no Ļ. Tolstoja romāna "Anna Kareņina"
režisors Pavels Tihomirovs
lomās:
PSRS Tautas skatuves māksliniece Ludmila Čursina
Krievijas Tautas skatuves mākslinieks Jevgeņijs Kņazevs

Izcila autora Izcils romāns Izcilu Mākslinieku izpildījumā!

Tautas skatuves mākslinieki Ludmila Čursina un Jevgeņijs Kņazevs Ļeva Tolstoja romāna „Anna Kareņina” negaidītā traktējumā. Uzmanības centrā ir tikai Kareņinu ģimene, viņš un viņa, abu savstarpējās attiecības, mūžīgās mīlestības, ģimenes un uzticības tēmas, kas līdz dvēseles saviļņojumam ir pazīstamas katram no mums.

Pirmo reizi tik tuvi un saprotami, tik patiesi un atklāti par mūžīgo un nesatricināmo. Kareņina un Kareņins ar mimiku, žestiem, balsi un neticamu enerģētiku liek zālei sastingt jau pēc pirmiem vārdiem, pirmās kustības, pirmām notīm un skatiena.

Romāna nodaļas paskries, kā nodaļas no mūsu katra dzīves – ātri, trāpīgi, citviet ar prieku, citviet ar sāpēm. Aiz priekškara pavērsies mūžības pasaule, kas uzrakstīta dziļā valodā, tiks sadzirdētas skaņas un sajustas dzirkstis, izjusts cilvēku savstarpējo attiecību dziļums.

„Kareņinu laulātais pāris” sniedz lielisku iespēju paskatīties uz Kareņinu ģimeni no cita skatpunkta, ieraudzīt viņas un viņa patiesību, aizvainojumus un priekus, mīlestības izpausmes un absolūtu vienaldzību, lepnumu, tiekšanās, kāpumus un kritumus. Emocionāli spilgts un pilnīgi neierasts skats uz romānu, kuru var pārlasīt atkal un atkal.

Mīlestība. Kaislība. Tikumība. Sajūtu palete katram no Jums. Gaidam! Izcila romāna iemīļotie varoņi, unikāla iespēja pieskarties mūžīgam Tautas skatuves mākslinieku – MEISTARU izpildījumā!

Tuvākie pasākumi

Visi pasākumi

„Krievu rotaļas”: spilgtas, jautras, brīnumainas!

24. martā uz Kongresu nama skatuves slavenā cirka mākslinieku Pitinovu ģimene uzstāsies ar savas jaunās programmas „KRIEVU ROTAĻAS” Eiropas pirmizrādi... Vairāk

Pievienojieties mūsu klubam!